Ziener
Kód: 18230016

ZI-G-Work glove ski alpine

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Odolné pracovní rukavice ZIENER G-WORK bodují svými chytrými ochrannými zónami. Dlaně jsou vybaveny pohodlnou pěnovou výplní a také vnějším pogumováním, které vám zajistí přilnavost k jakémukoli předmětu. K dispozici jsou speciální možnosti větrání, takže se ruce nebudou přehřívat ani potit, zatímco zesílené kevlarové palce dokazují, že tyto rukavice jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Elastický materiál na hřbetu ruky zaručuje pohodlné nošení a maximální volnost pohybu a přiléhavé neoprenové manžety jsou opatřeny suchými zipy, které dokonale obepínají zápěstí.

Materiál: svrchni materiál: 95% Polyamid, 5% Elastan; materiál dlaně: 60% Polyamid, 4% Polyuretan; podšívka: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 231200-208
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít