Ziener
Kód: 18240488

ZI-DAQUA AS(R) TOUCH bike glove-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Nepromokavé zimní cyklistické rukavice ZIENER DAQUA AS® TOUCH vyrobené ze softshellového materiálu zaručují dokonalý požitek z jízdy v chladném období. Nepromokavá a větruodolná membrána ZIENER AQUASHIELD® vás udrží v teple a suchu i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Vynikající úchop a robustnost zaručuje polstrovaná, protiskluzová dlaň. Fleece na palci usnadňuje setření potu při obzvláště namáhavých aktivitách. Dotykové obrazovky lze snadno ovládat pomocí integrované funkce TOUCH na prstech. Přiléhavá neoprenová manžeta se zapínáním Velcro zajišťuje optimální uzavření na zápěstí a dobré padnutí. Hrana na ostré Velcro hraně chrání materiál a zvyšuje uživatelský komfort. Reflexní designové prvky jsou zakomponovány na hřbetu ruky. Společnost ZIENER nabízí pro tento model také verzi SOS-ID. V případě nouze mají záchranné služby přístup k nejdůležitějším informacím o pacientovi prostřednictvím QR kódu na manžetě rukavice.

Parametry

  • Katalogové číslo 808318-12
  • Sezóna AW24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít