Ziener
Kód: 18225029

ZI-CYD-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Lehké pánské rukavice na kolo ZIENER CYD mají sportovní, na dotek příjemné dlaně. Má funkční, vysoce kvalitní polstrování GEL FOAM, které se dokonale přizpůsobí anatomii ruky. Protiskluzové, měkké dlaně zajišťují dokonalé ovládání řídítek v každé situaci. ZIENER zde používá extrémně měkký, prodyšný materiál FLEXSUEDE: dokonale přilne k ruce a zajišťuje tak vysokou úroveň pohodlí při nošení. Integrovaná poutka na prsty zajišťují rychlé a snadné sundání cyklistických rukavic. Lehký materiál na hřbetu ruky se stylovým sublimačním potiskem rukavice dokonale doplňuje.

Parametry

  • Katalogové číslo 228200-251 SS
  • Sezóna SS22
  • Pohlaví Pánské
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít