Ziener
Kód: 18245040

ZI-CURROX TOUCH LONG-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pánské cyklistické rukavice ZIENER CURROX TOUCH s dlouhými prsty zajišťují optimální cit na řídítkách díky jedinečné technologii ZIENER 3D GECKO GRIP: malé nopky na vnitřní straně prstů zajišťují obzvláště dobrý úchop. Celé dlaně jsou navíc kompatibilní s dotykovým displejem - pro bezchybné ovládání chytrých telefonů. Tyto rukavice kombinují odolný, rychleschnoucí a prodyšný materiál AX™ SUEDE s protiskluzovým povrchem na prstech a zajišťují vynikající přilnavost a citlivý pocit na řídítkách. Speciálně přizpůsobené náplasti na palci snižují tlakové body na kůži. Kompresně tvarované neoprenové manžety se suchým zipem zajišťují bezpečné uchycení. Parádní design cyklistických rukavic se skvěle hodí k oblečení ZIENER BIKEWEAR.

Parametry

  • Katalogové číslo 988238-456
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít