Ziener
Kód: 18245109

ZI-CULL JUNIOR-jr rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Dětské cyklistické rukavice ZIENER CULL JUNIOR jsou skutečně všestranné. Speciální polstrování GEL na dlaních poskytuje maximální pohodlí na řídítkách. Díky odolnému materiálu AMARA, který připomíná kůži, se ruce nepotí ani při delších výletech. Speciálně přizpůsobené náplasti na palcích navíc snižují tlakové body na kůži. Zapínání na suchý zip i integrovaná poutka na prsty zaručují rychlé a snadné sundávání. Použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu během jízdy. Ozdobné reflexní designové prvky dokonale doplňují cyklistické rukavice.

Parametry

  • Katalogové číslo 988505-747
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít