Ziener
Kód: 18225110

ZI-CULL JUNIOR-jr rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Dětské cyklistické rukavice ZIENER CULL JUNIOR jsou ideální volbou pro každou cyklistickou túru. Protiskluzové dlaně s polstrováním GEL poskytují maximální pohodlí na řídítkách. Díky odolnému materiálu dlaně AMARA, který připomíná kůži a má prodyšné vlastnosti, se vám ruce nebudou potit ani na delších túrách. Rukavice mají také integrovaná poutka na prsty, která usnadňují a urychlují jejich svlékání. Speciálně přizpůsobené náplasti na palci zabraňují otlakům na pokožce a použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu. Ozdobné reflexní designové prvky na hřbetech rukou cyklistické rukavice dokonale doplňují. Materiál: 1. 80% PA(Polyamid) 20%EL(Elastan) 2. 100% PA(Polyamid) Dlaň- 1. 60% PA(Polyamid) 40% PU(Polyuretan)

Parametry

  • Katalogové číslo 988505-737 SS
  • Pohlaví Dětské
  • Sezóna SS22
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít