Ziener
Kód: 18245090

ZI-CROM TOUCH LONG-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Parádní, ležérní cyklistické rukavice ZIENER CROM TOUCH LONG s dlouhými prsty pro muže zaujmou palcem a ukazováčkem kompatibilními s dotykovým displejem - pro bezchybné ovládání chytrého telefonu. Tyto rukavice kombinují odolný, rychleschnoucí a prodyšný materiál AX™ SUEDE s neklouzavým povrchem a zajišťují nejlepší úchop řídítek. Funkční polstrování GEL FOAM poskytuje dodatečné pohodlí. Speciálně přizpůsobené náplasti na palci snižují tlakové body na kůži. Měkké elastické manžety COMFORT WRIST na zápěstí se přizpůsobí jakékoli poloze ruky na řídítkách, aniž by způsobovaly tlakové body. Suché zipy s lemováním na ostrém okraji suchého zipu chrání materiál a výrazně zvyšují snadnost používání. Díky svému stylovému vzoru se rukavice na kolo dokonale hodí k oblečení ZIENER Bikewear.

Parametry

  • Katalogové číslo 988248-192
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít