Ziener
Kód: 18225070

ZI-CRIZY LADY-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Dámské cyklistické rukavice ZIENER CRIZY s krátkými prsty jsou vybaveny vysoce kvalitním polstrováním GEL FOAM a poskytují maximální pohodlí na řídítkách. Díky odolnému materiálu AMARA, který připomíná kůži a má prodyšné vlastnosti, se vám ruce nebudou potit ani při delších výletech. Protiskluzové dlaně navíc zajišťují dokonalou kontrolu nad řídítky v každé situaci. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostré hraně suchého zipu i integrovaná poutka na prsty zaručují snadné a rychlé sundávání. Použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu během jízdy. Speciálně přizpůsobené náplasti na palcích navíc snižují tlakové body na kůži. Pěkný sublimační potisk dělá z rukavic opravdovou atrakci.

Parametry

  • Katalogové číslo 228100-693 SS
  • Sezóna SS22
  • Pohlaví Dámské
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít