Ziener
Kód: 18225034

ZI-CRAVE-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pohodlné pánské cyklistické rukavice ZIENER CRAVE kombinují velmi měkký a pružný materiál FLEXSKIN na dlani s příjemnou, měkkou pěnou MEMORY FOAM, která se dokonale přizpůsobí anatomii ruky. Speciálně přizpůsobené náplasti na palci zabraňují vzniku tlakových bodů na kůži. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostrém okraji suchého zipu i integrovaná poutka na prsty zaručují snadné a rychlé sundávání. Použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu při jízdě. CRAVE je ideální volbou pro všechny cyklistické výlety. Materiál: Barva 12, 1. 80% PA(Polyamid) 20%EL(Elastan) 2. 80% PES(Polyester) 20% EL(Elastan) 3. 100% PES(Polyester) Dlaň 100% PES(Polyester)

Parametry

  • Katalogové číslo 988214-12 SS
  • Pohlaví Pánské
  • Sezóna SS22
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít