Ziener
Kód: 18225044

ZI-COSTY-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pohodlné pánské cyklistické rukavice ZIENER COSTY kombinují měkký a prodyšný materiál FLEXSKIN na dlani s příjemnou, měkkou pěnou MEMORY FOAM, která se dokonale přizpůsobí anatomii ruky. Celý hřbet ruky a manžeta na zápěstí jsou vyrobeny z recyklované příze ECONYL® - šetrné k životnímu prostředí a vysoce výkonné! Měkké, elastické manžety COMFORT WRIST na zápěstí se přizpůsobí jakékoli poloze ruky na řídítkách, aniž by způsobovaly tlakové body. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostrém okraji suchého zipu i integrovaná poutka na prsty zaručují snadné a rychlé sundání. Použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu během jízdy - ideální společník na každou cyklistickou túru. Ozdobné reflexní designové prvky cyklistické rukavice dokonale doplňují.

Parametry

  • Katalogové číslo 988226-12 SS
  • Sezóna SS22
  • Pohlaví Pánské
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít