Ziener
Kód: 18245009

ZI-CORNELIS TOUCH-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Hmatové cyklistické rukavice ZIENER WINDSHIELD® CORNELIS TOUCH LONG byly speciálně vyvinuty pro chladnější jarní a podzimní teploty. Jejich zvláštností je větruodolná, prodyšná a vodoodpudivá membrána WINDSHIELD® na hřbetu rukavic, která zabraňuje prochladnutí rukou. Materiál je lehký a pružný. Tyto rukavice kombinují odolný, rychleschnoucí a prodyšný materiál AX™ SUEDE s protiskluzovým povrchem a zajišťují nejlepší přilnavost k řídítkům. Přiléhavé manžety se suchými zipy zajišťují dobré usazení na zápěstí. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostrém okraji suchého zipu chrání materiál a výrazně zvyšuje snadnost používání. Dalším chytrým prvkem jsou ozdobné reflexní designové prvky. Speciálně přizpůsobené náplasti na palci, které zabraňují vzniku tlakových bodů na pokožce, a kompatibilita s dotykovými displeji na palcích a ukazovácích dělají z rukavic WINDSHIELD® nepostradatelného společníka.

Parametry

  • Katalogové číslo 988216-12
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít