Ziener
Kód: 18245044

ZI-CORBINIAN-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pánské cyklistické rukavice ZIENER CORBINIAN s krátkými prsty jsou ideální volbou pro letní cyklistické výlety. Polstrování GEL na dlaních poskytuje maximální pohodlí na řídítkách. Náplasti na palcích snižují tlakové body a integrovaná poutka na prstech usnadňují svlékání rukavic. Díky odolnému materiálu AMARA, který připomíná kůži na dlani a má prodyšné vlastnosti, se vám ruce nebudou potit ani na delších túrách. Použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu.

Parametry

  • Katalogové číslo 988242-519
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít