Ziener
Kód: 18245049

ZI-COOVI-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Cyklistické rukavice ZIENER COOVI pro muže bodují inovativními prsty s 3/4 délkou pro optimální přizpůsobení dlani. Díky delšímu střihu přes klouby rukavice perfektně padnou, aniž by sklouzávaly dolů. Stabilní střih zabraňuje vzniku tlakových bodů na řídítkách. Jsou vybaveny vysoce kvalitními polštářky GEL FOAM a nabízejí maximální pohodlí a hmat na řídítkách. Díky odolnému materiálu AMARA, který připomíná kůži a má prodyšné vlastnosti, se vám ruce nebudou potit ani na delších túrách. Kompresně tvarované neoprenové manžety se suchým zipem zajišťují bezpečné uchycení. Speciální bonus: manžety mají výřez, abyste mohli snadno nosit (sportovní) hodinky - ideální pro sledování vzdálenosti. Integrovaná poutka na prsty zaručují snadné a rychlé sundávání. Parádní design cyklistických rukavic se dokonale hodí k oblečení ZIENER BIKEWEAR.

Parametry

  • Katalogové číslo 988247-338
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít