Ziener
Kód: 18245035

ZI-CONRO -rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Opálené průsvitné pánské cyklistické rukavice ZIENER CONRO s krátkými prsty mají polstrované dlaně pro maximální pohodlí na řídítkách. Tyto rukavice kombinují odolný, rychleschnoucí a prodyšný materiál AX™ SUEDE s neklouzavým povrchem a zajišťují nejlepší přilnavost k řídítkům. Pro zdravě vypadající opálení pod cyklistickými rukavicemi CONRO je na hřbetu rukavic použit opalovací průsvitný materiál SUN SELECT®. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostrém okraji suchého zipu i integrovaná poutka na prsty zaručují snadné a rychlé sundávání.

Parametry

  • Katalogové číslo 988234-12
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít