Ziener
Kód: 18245120

ZI-COLO LONG JUNIOR-jr rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Dětské dlouhoprsté cyklistické rukavice ZIENER COLO LONG JUNIOR jsou ideální pro MTB a BMX. Speciálně umístěné polstrování GEL na dlani a náplast na palci udržují ruce v pohodlí a zajišťují dokonalou kontrolu na řídítkách. Protiskluzová, prodyšná kůže ACTIVE SUEDE nabízí ten nejlepší komfort při nošení. Použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostrém okraji suchého zipu chrání materiál před opotřebením a usnadňuje sundávání rukavic. Jejich ležérní design se skvěle hodí k oblečení ZIENER BIKEWEAR.

Parametry

  • Katalogové číslo 988510-12
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít