Ziener
Kód: 18245074

ZI-COKKO LADY-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Sportovní dámské cyklistické rukavice ZIENER COKKO LADY se skvěle drží na řídítkách díky jedinečné technologii ZIENER 3D GECKO GRIP: díky různým vroubkům v různých zónách dlaně obzvlášť nekloužou. Vroubky se dokonale přizpůsobí tvaru ruky a poskytují maximální volnost pohybu. Zaručují také vysokou úroveň pohodlí díky rozsáhlému polstrování. Díky odolnému, rychleschnoucímu a prodyšnému materiálu AX™ SUEDE poskytují rukavice dodatečnou přilnavost k řídítkům. Manžety COMFORT WRIST zajišťují dokonalé přizpůsobení. Rukavice jsou dovedně doplněny typickými prvky ZIENER, jako jsou pomůcky pro stahování, použití obzvláště savého materiálu na palcích a měkké dlaně.

Parametry

  • Katalogové číslo 988122-12
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít