Ziener
Kód: 18225053

ZI-CLYO TOUCH LONG-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pánské cyklistické rukavice ZIENER CLYO TOUCH LONG s dlouhými prsty jsou ideální pro sportovní cyklisty. Individuálně přizpůsobené nášivky na palci a speciální vodivá povrchová úprava TOUCH na palcích a ukazovácích kombinují pohodlí s funkčností. Speciální polstrování GEL na dlaních pomáhá udržet ruce v pohodlí na řídítkách. Použití odolného koženého materiálu na dlaních s prodyšnými vlastnostmi nabízí všestranně dobrý pocit. Vložky ze síťoviny v dlaních navíc zajišťují velmi dobré odvětrávání. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostrém okraji suchého zipu chrání materiál a výrazně zvyšuje snadnost používání. Použití obzvláště savého materiálu na palcích doplňuje funkčnost.

Parametry

  • Katalogové číslo 988229-338 SS
  • Sezóna SS22
  • Pohlaví Pánské
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít