Ziener
Kód: 18225098

ZI-CLOSI JUNIOR-jr rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Dětské cyklistické rukavice ZIENER CLOSI JUNIOR mají integrovaná poutka na prsty, která usnadňují a urychlují jejich sundávání. Speciálně přizpůsobené náplasti na palci zabraňují vzniku tlakových bodů na pokožce. Díky odolnému materiálu AMARA, který připomíná kůži a má prodyšné vlastnosti, se ruce nepotí ani při delších výletech. Plně polstrované dlaně jsou obzvlášť pohodlné. Děti si zamilují barevný design - pro spoustu zábavy na kole! Materiál: 80% PES(Polyester) 20% EL(Elastan) Dlaň 60% PA(Polyamid) 40% PU(Polyuretan)

Parametry

  • Katalogové číslo 228500-568 SS
  • Pohlaví Dětské
  • Sezóna SS22
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít