Ziener
Kód: 18245086

ZI-CLEM-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Sportovní, lehké pánské cyklistické rukavice ZIENER CLEM bez zapínání na suchý zip bodují svými pohodlnými dlaněmi v kombinaci s vysokou hmatností a vynikající přilnavostí - ideální na dlouhé, sportovní túry. Speciální polstrování GEL FOAM na dlaních nabízí příjemný hmat na řídítkách. Kombinace odolného, rychleschnoucího a prodyšného materiálu AX™ SUEDE s protiskluzovým povrchem zajišťuje vynikající přilnavost a skvělý cit na řídítkách. Cílené použití polstrování XRD® snižuje tlak na nervy a přizpůsobuje se každé ruce individuálně. Speciálně přizpůsobené náplasti na palci navíc zabraňují vzniku tlakových bodů na kůži. Integrovaná poutka na prsty zaručují snadné a rychlé sundávání. Parádní design cyklistických rukavic se dokonale hodí k oblečení ZIENER BIKEWEAR.

Parametry

  • Katalogové číslo 988245-338
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít