Ziener
Kód: 18245065

ZI-CLARETE LADY-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Dámské slunce-průsvitné rukavice na kolo ZIENER CLARETE jsou vybaveny polstrováním v dlaních, které zajišťuje maximální pohodlí na řídítkách. Tato rukavice kombinuje odolný, rychleschnoucí a prodyšný materiál AX™ SUEDE s protiskluzovým povrchem a zajišťuje nejlepší přilnavost k řídítkům. Pro zdravě vypadající opálení pod cyklistickými rukavicemi používá CLARETE LADY na hřbetech rukou opalovací materiál SUN SELECT®. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostrém okraji suchého zipu i integrovaná poutka na prsty zaručují snadné a rychlé sundávání.

Parametry

  • Katalogové číslo 988114-12
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít