Ziener
Kód: 18245068

ZI-CIMEA LADY-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Dámské cyklistické rukavice ZIENER CIMEA LADY s krátkými prsty mají integrovaná poutka na prsty, která usnadňují a urychlují jejich svlékání. Speciálně upravené náplety na palcích zabraňují otlakům na pokožce a použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu. Díky odolnému materiálu AMARA, který připomíná kůži a má prodyšné vlastnosti, se vám ruce nezpotí ani na delších túrách. Plně polstrované dlaně jsou obzvlášť pohodlné. Díky stylovému vzoru se rukavice skvěle hodí k cyklistickému oblečení ZIENER.

Parametry

  • Katalogové číslo 988116-12
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít