Ziener
Kód: 18245096

ZI-CELANA JUNIOR-jr rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Dětské cyklistické rukavice ZIENER CELANA JUNIOR se stylovým potiskem pro dívky mají integrovaná poutka na prsty, která usnadňují a urychlují jejich sundávání. Speciálně přizpůsobené náplety na palci zabraňují otlakům na pokožce a použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu. Vysoce kvalitní pěnové a GEL FOAM polstrování pomáhá udržet ruce na řídítkách v pohodlí. Použití protiskluzové syntetické kůže ACTIVE SUEDE s prodyšnými vlastnostmi nabízí všestranně dobrý pocit. Jejich krásný design se dokonale hodí k oblečení ZIENER BIKEWEAR.

Parametry

  • Katalogové číslo 248501-365
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít