Ziener
Kód: 18245016

ZI-CELAL-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pánské cyklistické rukavice ZIENER CELAL s krátkými prsty z protiskluzového syntetického materiálu ACTIVE SUEDE s větracími otvory jsou ideální volbou pro každou cyklistickou túru. Speciální polstrování GEL na dlaních poskytuje maximální pohodlí na řídítkách. Speciálně přizpůsobené náplasti na palci snižují tlakové body na kůži. Protiskluzové dlaně zajišťují dokonalou kontrolu nad řídítky v každé situaci. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostré hraně suchého zipu i integrovaná poutka na prsty zaručují snadné a rychlé sundávání. Použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu.

Parametry

  • Katalogové číslo 988223-568
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít