Ziener
Kód: 18245039

ZI-CECKO-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Sportovní cyklistické rukavice ZIENER CECKO se skvěle drží na řídítkách díky jedinečné technologii ZIENER 3D GECKO GRIP: díky různým nopkům v různých zónách dlaně obzvlášť nekloužou. Vroubky se dokonale přizpůsobí tvaru ruky a poskytují maximální volnost pohybu. Zároveň poskytují dokonalý úchop a díky rozsáhlému polstrování zaručují vysokou úroveň pohodlí. Kompresně tvarované neoprenové manžety se suchým zipem zajišťují bezpečné uchycení. Rukavice jsou dovedně doplněny typickými prvky ZIENER, jako jsou pomůcky pro stahování, použití obzvláště savého materiálu na palcích a měkké dlaně.

Parametry

  • Katalogové číslo 988236-12
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít