Ziener
Kód: 18245023

ZI-CANSO-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pohodlné pánské cyklistické rukavice ZIENER CANSO jsou určeny na dlouhé túry. Cílené polstrování XRD® přesvědčí vynikajícím citem na řídítkách a přizpůsobí se každé ruce. Tyto rukavice kombinují odolný, rychleschnoucí a prodyšný materiál AX™ SUEDE s protiskluzovým povrchem a zajišťují nejlepší úchop řídítek. Díky chladivému materiálu coldblack® si výrobek zachovává chladivý pocit i na prudkém slunci. Mezi další vlastnosti patří integrovaná poutka na prsty pro snadné sundávání a absorpční materiál na palcích pro otírání potu. Kromě toho suché zipy s lemováním na ostrém okraji suchého zipu chrání materiál a výrazně zvyšují snadnost používání.

Parametry

  • Katalogové číslo 988228-12
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít