Ziener
Kód: 18245084

ZI-CANDEE LADY-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Pohodlné dámské cyklistické rukavice ZIENER CANDEE LADY kombinují měkký a pružný materiál FLEXSKIN na dlani s měkkou pěnou MEMORY FOAM. Tento materiál se dokonale přizpůsobí anatomii ruky a minimalizuje přímý tlak na citlivé nervy. Speciálně přizpůsobené náplasti na palci také pomáhají předcházet tlakovým bodům na kůži. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostrém okraji suchého zipu i integrovaná poutka na prsty zaručují snadné a rychlé sundávání. Použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu. Tyto cyklistické rukavice s atraktivním sublimačním potiskem jsou ideální volbou pro každou cyklistickou túru.

Parametry

  • Katalogové číslo 988130-01
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít