Ziener
Kód: 18245036

ZI-CAJ-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Ekologicky šetrné pánské cyklistické rukavice ZIENER CAJ v sobě spojují ekologickou odpovědnost s vysokým výkonem. Polstrování WOOLpad z omyvatelného vlněného rouna lavalan® pro po celé ploše dlaně zaručuje díky svým ideálním tlumicím vlastnostem pohodlné držení na řídítkách. Materiál navíc optimálně absorbuje vlhkost a udržuje při jízdě na kole ideální teplotu. Materiál Lavalan® používá sledovatelnou evropskou panenskou vlnu - obnovitelnou surovinu. Materiál na hřbetech rukou navíc obsahuje 49 % vlny - pro obzvláště dobré termoregulační vlastnosti. Materiál dlaní AX SUEDE RECYCLED, který připomíná kůži, zajišťuje vynikající hmatové vlastnosti a zároveň vysokou prodyšnost. Měkké a pružné manžety COMFORT WRIST jsou vyrobeny z příze ECONYL® z regenerovaného nylonu - pro dokonalé přizpůsobení, které je vysoce výkonné! Speciálně přizpůsobené náplasti na palci zabraňují vzniku tlakových bodů na kůži. Integrovaná poutka na prsty zaručují snadné a rychlé svlékání. Použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu při jízdě.

Parametry

  • Katalogové číslo 988235-403
  • Sezóna SS24
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít