Ziener
Kód: 18225066

ZI-CADJA LADY-rukavice

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Dámské cyklistické rukavice ZIENER CADJA s krátkými prsty jsou vybaveny integrovanými poutky na prsty, díky kterým lze rukavice snadno a rychle sundat. Speciálně přizpůsobené náplety na palci zabraňují otlakům na pokožce a použití obzvláště savého materiálu na palcích usnadňuje otírání potu. Speciální polstrování GEL na dlaních poskytuje maximální pohodlí na řídítkách. Odolný materiál dlaní připomínající kůži s prodyšnými vlastnostmi nabízí všestranně dobrý pocit. Zapínání na suchý zip s lemováním na ostrém okraji suchého zipu zabraňuje opotřebení materiálu a usnadňuje svlékání rukavic.

Parametry

  • Katalogové číslo 988111-300 SS
  • Sezóna SS22
  • Pohlaví Dámské
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít