Ziener
Kód: 18232009

ZI-AGONIS jun (jacket ski)-bunda

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

"Ride wyld" je motto sportovní, zateplené lyžařské bundy ZIENER AGONIS JUNIOR pro chlapce! Je vybavena prodyšnou, voděodolnou a větruodolnou membránou ZIENER AQUASHIELD® (voděodolnost 10 000 mm/prodyšnost 10 000 g/m2/24 h), která děti udrží v teple a suchu. Díky zateplení 120 g/m2 udržuje bunda malé lyžaře v pohodlí a teple i v chladných dnech na svahu. Díky své ekologické nepromokavosti neobsahuje PFC. K zábavě při lyžování přispívá řada technických detailů, včetně tepelně zatavených švů, sněhového pásu a elastických manžet, jakož i kapes na lyžařské brýle, chytrý telefon a skipas. Menší předměty lze uložit do náprsní kapsy na zip. Bunda je také vybavena reflexními designovými prvky. Kapuci lze nastavit podle normy DIN EN 14682 (Bezpečnost dětského oblečení).

Materiál: svrchní materiál: 100% Polyester;podšívka: 1. 100% Polyamid, 2. 100% Polyester;zateplení: 100% Polyester;

Parametry

  • Katalogové číslo 237903-12
  • Sezóna AW23
Ziener

Ziener se specializuje na výrobu letního i zimního sportovního oblečení. Především je ale evropským lídrem na trhu zimních sportovních rukavic.

Společnost Ziener byla založena již v roce 1946 Franzem Zienerem Sr. a dodnes je rodinným podnikem. V současné době nabízí široké spektrum produktů zimní i letní kolekce a sportovních doplňků. Značka Ziener je také zapojena do sponzoringu německého a rakouského národního lyžařského týmu, své produkty však poskytuje i českým reprezentantům ve skicrossu a skocích na lyžích.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít