Spyder
Kód: 13230173

SP-W GLISSADE JACKET-WINTERMOSS

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Bunda Glissade je jedním z našich nejoblíbenějších produktů díky své všestrannosti pro tři roční období. Bunda Glissade přináší všechny výhody vaší oblíbené zateplené bundy se strečovými rukávy a bočními panely pro pohyb. Bunda Glissade Hybrid je vyrobena z recyklovaného nylonu s povrchovou úpravou DWR bez PFC a 60 g izolace PrimaLoft® Silver Eco. Díky velké stlačitelnosti se Glissade Hybrid sbalí do kapsy na pravé straně. Tento kousek je vysoce univerzální střední vrstvou, kterou budete nosit od října do dubna.

Klíčové vlastnosti: Recyklovaný nylon nepropouštějící peří, s lesklou povrchovou úpravou a DWR bez PFC; Strečový polyester s dvojitou vazbou a DWR; PrimaLoft® Silver Eco insulation (60g); YKK® zipy; Možnost sbalení do pravé kapsy bundy; Skrytý zip YKK® s barevným prošitím na přední straně.; Kapsy na ruce se zipy YKK®

Materiál: 100% RECYKLOVANÝ NYLON (POLYAMID)

Parametry

  • Katalogové číslo 38B045302-WMS
  • Sezóna AW23
Spyder

Již téměř 40 let se firma Spyder zaměřuje na každý detail ve výrobě toho nejkvalitnějšího oblečení. Dnes je Spyder nejrozšířenější značkou lyžařského oblečení na světě a je znám hlavně díky své schopnosti skloubit high-tech materiály, módu a funkčnost s maximálním výkonem a pohodlím.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít