Spyder
Kód: 13230226

SP-M SOFTSHELL JACKET-WINTERGREEN

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Softshellová bunda, která je letošní novinkou v nabídce Spyderu, je třísezónní kousek, který je stejně vhodný na lyžování za slunečného jarního dne jako na podzimní túru. Bunda Softshell Jacket, která je vybavena softshellem z recyklovaného polyesteru EXO Shield se sloupcem 10000 s recyklovaným fleecem zevnitř, je jedním z našich nejuniverzálnějších kousků, který lze nosit jako nejsvrchnější vrstvu nebo pod svrchní vrstvu, abyste se zahřáli. Bunda Softshell se dodává v barvách, které vyniknou, nebo v elegantní, jednoduché černé.

Klíčové vlastnosti: EXO Shield 10000 strečový recyklovaný polyester v plátnové vazbě s 10000/10000 laminátem a DWR bez PFC; YKK® zipy; Kapuce a lem s nastavením pomocí elastického lanka; Náprsní kapsy a kapsy na ruce na zip

Materiál: 59% RECYKLOVANÝ POLYESTER / 41% POLYESTER

Parametry

  • Katalogové číslo 38SA075342-WNT
  • Sezóna AW23
Spyder

Již téměř 40 let se firma Spyder zaměřuje na každý detail ve výrobě toho nejkvalitnějšího oblečení. Dnes je Spyder nejrozšířenější značkou lyžařského oblečení na světě a je znám hlavně díky své schopnosti skloubit high-tech materiály, módu a funkčnost s maximálním výkonem a pohodlím.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít