Spyder
Kód: 13230211

SP-M SANCTION HOODED DOWN JACKET-WINTERGREEN

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Tento zbrusu nový přírůstek do řady Spyder byl navržen pro backcountry lyžaře a může se bez problémů kombinovat s bundou Sanction GORE-TEX nebo vyniknout samostatně. Bunda Sanction Hooded Down Jacket je oboustranně funkční, takže umožňuje při backcountry praktické využití velkých objemných kapes na rukavice, čepici, šátek nebo svačinu, které jsou snadno přístupné v terénu, když jsou obrácené směrem ven, nebo pro nenápadné uložení vybraného apres drinku, když jsou obrácené směrem dovnitř. Kachní prachové peří s plnivostí 700 poskytuje výjimečnou hřejivost, přičemž bunda Sanction se sbalí do pravé kapsy, takže ji lze snadno uložit do batohu nebo dokonce do kapsy svrchní bundy. Lehkou větruodolnou kapuci lze nosit zvednutou, aby chránila před větrem nebo sluncem při stoupání, nebo ji lze bezproblémově vložit dovnitř. Péřovou bundu Sanction s kapucí prostě musíte mít.

Klíčové vlastnosti: 100% recyklovaný nepropustný nylon; sledovatelné kachní peří s plnivostí 700 ; YKK® zipy; Použitelné pro sport i volný čas; Objemné odkládací kapsy na pásy; Kapsy na ruce na zip; Lehká větruodolná kapuce; Možnost sbalení do pravé kapsy

Materiál: 100% NYLON

Parametry

  • Katalogové číslo 38A025302-WNT
  • Sezóna AW23
Spyder

Již téměř 40 let se firma Spyder zaměřuje na každý detail ve výrobě toho nejkvalitnějšího oblečení. Dnes je Spyder nejrozšířenější značkou lyžařského oblečení na světě a je znám hlavně díky své schopnosti skloubit high-tech materiály, módu a funkčnost s maximálním výkonem a pohodlím.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít