Spyder
Kód: 13230365

SP-M PEAK GTX GLOVES-BLACK

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Zcela nové prémiové rukavice z řady doplňků Peak Glove jsou vybaveny technologií EXO Shield zajišťující voděodolnost kozí kůže a vložkami do rukavic s membránou GORE-TEX pro větší hřejivost. Vodivý materiál na palci a ukazováčku umožňuje používat telefon nebo jiné dotykové obrazovky, aniž byste si museli sundávat rukavice. Neoprenová manžeta se zapínáním na suchý zip udržuje vlhkost venku, zatímco stěrka na palci dodává rukavicím Peak trochu luxusu navíc.

Klíčové vlastnosti: EXO Shield kozí DD kůže s W/R; PrimaLoft® Silver Eco Izolace - 133g; Standardní zateplená vložka rukavic GORE-TEX; Polstrování EVA na prstech, kloubech a hřbetu ruky; Vodivý materiál pro dotykové obrazovky; Neoprenová manžeta se zapínáním na suchý zip; Stěrka na nos na hřbetu palce

Materiál: 100% KŮŽE

Parametry

  • Katalogové číslo 38D145314-BLK
  • Sezóna AW23
Spyder

Již téměř 40 let se firma Spyder zaměřuje na každý detail ve výrobě toho nejkvalitnějšího oblečení. Dnes je Spyder nejrozšířenější značkou lyžařského oblečení na světě a je znám hlavně díky své schopnosti skloubit high-tech materiály, módu a funkčnost s maximálním výkonem a pohodlím.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít