Spyder
Kód: 13230387

SP-Girls SYNTHESIS SKI GLOVES-PINK

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Dobře vybavené lyžařské rukavice Synthesis jsou určeny na sjezdovky, ale vynikají kdekoli na sněhu. Strečový vnější materiál 10000/10000 recyklovaný Repreve™ a izolace PrimaLoft® Silver Eco vytvářejí teplé útočiště pro malé ruce. Přilnavý materiál na dlani, vodivé konečky prstů pro používání dotykových obrazovek, palec se stěrkou na brýle a kapsy se zipem na ohřívač zvyšují jejich všestrannost.

Klíčové vlastnosti: EXO Shield 10000 strečový recyklovaný polyester v plátnové vazbě s 10000/10000 laminátem a DWR bez PFC; PrimaLoft® Silver Eco Izolace - 100g; Nepromokavá/prodyšná vložka EXO Shield; Odolný materiál dlaně s přilnavou úpravou; Vodivý materiál pro dotykové obrazovky; PU stěrka na hřbetu palce ; Kapsa na ohřívač na zip; Nastavitelný pásek na zápěstí; Rukavice přes manžetu s nastavitelnou jednoruč stahovací šňůrkou; Předem zakřivený kloubový tvar; Odnímatelné zápěstní poutko

Materiál: 100% POLYESTER

Parametry

  • Katalogové číslo 38S145302-PNK
  • Sezóna AW23
Spyder

Již téměř 40 let se firma Spyder zaměřuje na každý detail ve výrobě toho nejkvalitnějšího oblečení. Dnes je Spyder nejrozšířenější značkou lyžařského oblečení na světě a je znám hlavně díky své schopnosti skloubit high-tech materiály, módu a funkčnost s maximálním výkonem a pohodlím.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít