Spyder
Kód: 13230293

SP-Boys TODDLER STEVIE SNOWSUIT-RED COMBO

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

Stejně jako jsme do naší řady pro dospělé vrátili kombinézy, tak jsme je zavedli i pro nejmenší šikuly. Stevie má výjimečnou schopnost cirkulace tepla díky 120 g izolace EXO Thermo a voděodolnosti polyesteru EXO Shield Stretch 10000. Kromě spousty kapes, vnitřních sněhových návleků a elastických manžet s uchycením na rukavice/palčáky jsme model Stevie vyrobili také s ohledem na rodiče. Vyztužená rukojeť na zadní straně je určena pro pomoc při zvedání vašeho malého dítěte na lanovku nebo z nejisté situace na sněhu. Funkce Spyder "Small to Tall" umožňuje prodloužení rukávů o téměř 4 cm a prodloužení spodního lemu o dalších 5 cm, takže vaše dítě z této špičkové sněhové kombinézy příliš rychle nevyroste.

Klíčové vlastnosti: EXO Shield 10000 strečový recyklovaný polyester v plátnové vazbě s 10000/10000 laminátem a DWR bez PFC; Polyester Oxford s laminátem 10000/5000 a DWR; Izolace EXO Thermo (120g); YKK® zipy; Pevná kapuce, kompatibilní s helmou, s vnitřním kšiltem ; Podlepení exponovaných švů; Funkce Small to Tall umožňuje prodloužení rukávů o dalších 3,8cm a prodloužení spodního okraje o dalších 5cm po uvolnění stehu; Skrytý přední zip YKK® ; Kapsy na ruce se zapínáním na suchý zip; Kapsa na kartu, vnitřní kapsa a síťovaná kapsa na brýle; Pružné manžety s uchycením na rukavice/palčáky; Oděruvzdorná tkanina na kolenou a sedu; Zesílená rukojeť na zadní straně, která pomáhá uchopit a zvednout dítě na židli nebo ze země. UPOZORNĚNÍ: Není určeno pro použití s vodítkem nebo jiným zařízením při lyžování*.; Reflexní prvky; Vnitřní sněhové návleky s elastickým lemem; Zesílená manžeta kolem spodního lemu

Materiál: 55% POLYESTER / 45% RECYKLOVANÝ POLYESTER

Parametry

  • Katalogové číslo 38SG915305-RDC
  • Sezóna AW23
Spyder

Již téměř 40 let se firma Spyder zaměřuje na každý detail ve výrobě toho nejkvalitnějšího oblečení. Dnes je Spyder nejrozšířenější značkou lyžařského oblečení na světě a je znám hlavně díky své schopnosti skloubit high-tech materiály, módu a funkčnost s maximálním výkonem a pohodlím.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít