Look
Kód: 02240086

LO-NX 12 KONECT GW RTS B90 BK - vázání

Pro zobrazení cen se .

Popis produktu

NX 12 Konect RTS GripWalk je lehký, snadno ovladatelný systém vázání. Je určené pro flat lyže, je dodáváno s deskami Konect které musí být našroubovány na lyži a je tedy určené především pro půjčovny a testování. Jeho široká platforma zlepšuje přenos síly a ovládání lyží pro všechny styly lyžování. Zesílená technologie špičky "Full action toe" a lehká NX pata zaručuje důsledné tlumení nárazů a spolehlivou retenci. Vázání je kompatibilní s tradičními lyžařskými podrážkami bot Alpine (ISO 5355), GripWalk a podrážkami bot v délce 260-375 mm. Rozsah nastavení vázání je 260 až 375 mm.

Parametry

  • Katalogové číslo FCIR005
  • Sezóna AW24
  • Pohlaví Unisex
Look

Roku 1947 vyvinul Jean Beyl první bezpečnostní lyžařské vázání. Od té doby už uplynulo mnoho let, firma LOOK se však stále snaží posouvat kupředu ve vývoji lyžařských vázání a nabízet tak svým zákazníkům co nejlepší a nejbezpečnější vázání.
LOOK je značka kvalitních lyžařských vázání používaných i početnou skupinou sportovců (např. Frida Hansdotter, Jéan Frédéric Chapuis,…), kteří jsou rovněž součástí procesu vývoje a testování nových modelů.

Vybírejte zde
Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Přihlášení zavřít