Cyprien Sarrazin, který se nespokojil jen s jedním triumfem, odnesl si hned dvě vítězství ve dvou sjezdech. Jeho výkon ve druhém z nich byl skutečně mistrovský, když svého nejbližšího soupeře nechal za sebou téměř o celou sekundu.

Tento francouzský závodník tak ukázal, že sebevědomí a odhodlání jsou stejně důležité jako fyzická připravenost. 

Na druhé straně Linus Strasser, který do Kitzbühelu přijel bez jediného podia v aktuální sezóně, si svou chuť po vítězství plně vynahradil. Vyhrál totiž ten nejprestižnější slalom sezony, a to právě zde, v srdci alpských hor. K tomu přidal další vítězství hned v následujícícm nočním závodě ve Schladmingu.

Vítězství Cypriena Sarrazina a Linuse Strassera v Kitzbühelu jsou příkladem toho, jak důležitá je kombinace správného vybavení a vnitřní síly. Tito dva hrdinové nám připomínají, že ve světě alpského lyžování může každý závod přinést nové překvapení a nové hrdiny.

Petra Vlhová dosáhla ve Flachau na 73. stupně vítězů ve své bohaté kariéře. 

Krátce poté si však na závodech v Jasné poranila koleno. Neopakovatelné souboje s Mikaelou Schiffrin budou chybět všem příznivcům lyžování.  

Pomyslný prapor Rossignolu převzalo mládí. Na druhé místo ve slalomu se ve slovenském středisku Jasná vyšvihla Zrinka Ljutic z Chorvatska.

Úspěchy na Světovém poháru ve skialpinismu a dalších zimních sportech.

Poslední část sezóny Světového poháru přinesla radost a úspěchy ve skialpinismu i dalších zimních disciplínách. Emily Harropová z Francie ukázala svou vynikající formu, když dominovala v individuálním závodě a zaútočila na stupně vítězů i ve vertikálním závodě, kde se umístila na druhém místě. Mezi muži se Xavier Gachet, také z Francie, vyhoupl na třetí příčku v individuálním závodě, zatímco Marti Werner ze Švýcarska zazářil druhým místem ve vertikálním závodě.

V kanadské Nakisce se ve skicrossu na stupních vítězů objevili Florian Wilmsmann z Německa a Youri Duplessis-Kergomard z Francie, což potvrzuje silnou mezinárodní konkurenci v této adrenalinové disciplíně. Nejen ve skialpinismu a skicrossu, ale i v severských disciplínách naši sportovci ukázali, že patří ke světové špičce. V německém Oberhofu si Jonna Sundlingová ze Švédska dojela pro bronz ve sprintu, stejně tak Nore Paal Golberg dojel také třetí v závodě s hromadným startem. 

*56 podiums for the Rossignol group in World Cup. (FIS, IBU et ISMF)