Samotnou podstatou DemoTour je kromě výhody vyzkoušet si zdarma nové kousky z kolekcí obou firem také možnost pobavit se s našimi servisáky, vybrat společně variantu lyží, která Vám nejvíce bude sedět, pobavit se o parametrech či možnosti odkoupení posezónních kousků.

A teď se zamyslete na chvíli nad otázkou: „Kdy jste naposled dělali něco nového??“ My Vám přinášíme možnost stát se profesionálním jezdcem/jezdkyní!! Nevěříte??  Půjčíte si tedy lyže, které používají při závodech ti nejlepší lyžaři a prožijete alespoň na den pocit, jaké to je jezdit na prknech, které Vám bude závidět svět!!

A teď čtěte pozorně: nemusíte investovat žádné peníze, zdlouhavě běhat do servisů a rezervovat lyže. Jediné, co investujete je Váš čas. Pak už jen stačí domluvit se s kámoškou či kámošem a vyrazit do některého z českých lyžařských středisek, kde ROSSIGNOL Demo Tour právě probíhá. Pro inspiraci se podívejte na video na webu Dámy na kole. Tyto Dámy vyrazily tentokrát na lyže, a to konkrétně do střediska Říčky v Orlických horách a natočili pro Vás chytlavé video.

Věříme, že Vás nabídka bezva lyžovačky nadchla!! Proto přikládáme ještě seznam středisek, kde se můžeme potkat:

23. – 24. února SKIAREÁL ROKYTNICE NAD JIZEROU (Krkonoše)

02. – 03. března SKIAREÁL TANVALDSKÝ ŠPIČÁK (Jizerské hory)

09. – 10. března – SKIAREÁL BÍLÁ (Beskydy)

 

Další odkazy:

https://www.damynakole.cz/2019/02/damy-v-akci-rossignol-demo-tour-sjezdarska/

https://www.facebook.com/rossignoldemotour/


 

Váš tým Bretton sport