Pojďme se nyní spolu ohlédnout za jednotlivými zastávkami:↓ ↓ ↓ 

V lednu jsme testování zahájili na Špičáku na Šumavě. Představili jsme vám nové partnery a nový koncept testování a těšili se ze zájmu o testování lyží Dynastar a to hlavně nových Speedzone!

V únoru jsme pokračovali v Říčkách v Orlických horách. Sluníčko sice nesvítilo, ale to vůbec nevadilo, energii jste totiž mohli načerpat ve stánku Isoline, kde pro vás připravili ochutnávku energetických a vitaminových nápojů.

Dále jsme se se stanovým městečkem přemístili do Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších. O zábavu se opět postaral Jan Antonín Duchoslav alias „ Viki Cabadaj“, který se vžil do role moderátora, baviče a profesionála na selfíčka s fanoušky Sněženek a machrů.

Další zastávkou byl skiareál Červená Voda v Orlických horách, kde nás svou návštěvou potěšila žirafí rodina…a taky se ochutnávaly donuty!

Předposlední zastávkou byl skiareál Tanvaldský Špičák v Jizerských horách. Na Špičáku nás navštívil Daniel Honzig, vícenásobný mistr ČR v jízdě v boulích. Na této zastávce jste si také měli možnost zasoutěžit o jízdy s lyžařským instruktorem.

Letošní poslední testovačka se uskutečnila v Bílé v Beskydech. Dalo by se říct, že to nejlepší přišlo na konec – tato zastávka nás potěšila rekordním počtem výpůjček.

Ještě jednou děkujeme a příští rok ahoj!