Skiresort Buková Hora nabízí svým návštěvníkům více jak 8 000 m sjezdovek, které jsou pravidelně technicky zasněžovány a upravovány. Nejdelší  sjezdovka je  modrá Heroltická, která  se pyšní délkou 2 290 m.

Kromě precizně upravovaných sjezdovek nabízí tento areál ještě další prostor pro zábavu. Fun Zone je prostor, kde si můžete nehledě na svůj věk, zkušenosti či ambice vyzkoušet dosud nepoznané vychytávky. Gravity Snowpark Skibukovka je pro změnu určen spíše pro pokročilé a zkušené lyžaře a snowboardisty.

Skiresort zaručuje vysokou přepravní kapacitu za pomocí dvou lanovek a několika vleků. V Čenkovickém údolí se můžete snáze pohybovat pomocí skibusu, skiresort dokonce nabízí služby CITY SKI busu, kterým se do areálu můžete dopravit z Brna.

Buková Hora nabízí služby lyžařské školy a servisu lyží. V půjčovně si můžete vybrat z více než 100 párů lyží a snowboardů, své služby Vám nabídne také testcentrum s modely Rossignol, Dynastar.

Neváhejte a doražte za námi do Červené Vody, nabídneme vám nejen spoustu špičkových lyží k otestování, ale i bohatý doprovodný program připravený našimi partnery a hlavní tváří akce osobně - Janem Antonínem Duchoslavem alias Viki Cabadajem, který se představí nejen v roli moderátora a baviče, ale i jako zkušený instruktor lyžování a servisman.