Skiareál Rokytnice nad Jizerou je páté největší lyžařské středisko v České republice a propojuje menší areál Studenov s rozlehlejším lyžařským areálem Horní Domky.
 

  • Ski areál Studenov je oblíben díky svým mírným a poměrně širokým svahům především u rodin s dětmi a snowboardistů. 
  • Areál Horní Domky potěší návštěvníky svou různorodostí a rozlehlostí sjezdových tratí, které dosahují celkové délky 14,4 km a patří k nejširším v Česku. Za zmínku stojí dvě černé sjezdovky – Prudká a Dřevařská a Červená FIS sjezdovka. 

 Skiareál poskytuje kompletní sortiment doplňkových služeb -půjčovnu vybavení, test centrum či výuku v lyžařské škole.

Přijeďte se za námi podívat do Rokytnice a nebudete litovat. Testování je jedinečnou možností, jak si ZDARMA vyzkoušet modely z nejnovějších kolekcí Rossignol a Dynastar. Vybírat budete moct z více než 100 párů lyží - slalomek, obřaček i allmountain lyží. Samozřejmostí je profi tým servismanů, kteří Vám rádi poradí s výběrem a lyže seřídí na velikost Vašich lyžařských bot.

Kromě možnosti testování je pro vás díky našim partnerům připraven bohatý doprovodný program a plno soutěží o zajímavé ceny. O zábavu se v roli moderátora, baviče i servismana postará opět i Jan Antonín Duchoslav známý jako "Viki Cabadaj".

Zábavný program nejen pro děti ve svém stánku připravila firma RENAULT Česká republika a.s., ochutnávkou energetických a vitaminových nápojů Vám den zpříjemní firma ISOline EU s.r.o.

Sledujte nás na Facebooku, kde najdete nejnovější informace týkající se této zastávky testování. Na Facebooku se také můžete zúčastnit soutěže o jízdy s  lyžařským instruktorem, který Vaši jízdu natočí, okomentuje a poradí, jak dovést Vaši techniku k dokonalosti!  
Celý tým se na vás těší! Doražte na lyžovačku!