Spyder

Spyder

Již téměř 40 let se firma Spyder zaměřuje na každý detail ve výrobě toho nejkvalitnějšího oblečení. Dnes je Spyder nejrozšířenější značkou lyžařského oblečení na světě a je znám hlavně díky své schopnosti skloubit high-tech materiály, módu a funkčnost s maximálním výkonem a pohodlím.
Zakladatel společnosti Spyder, David Jacobs, je hnacím motorem a kulturním vůdcem této značky po celou její historii. Jedním z prvních produktů, které David uvedl na trh, byly kalhoty na lyžování „Spider“. Tyto kalhoty se dočkaly výborného ohlasu, stály na počátku Davidova úspěchu a propůjčily firmě jméno, pod kterým ji známe i dnes.
Od prvních úspěchů uplynulo již mnoho let a pod značkou Spyder bylo navrženo, vyrobeno a prodáno obrovské množství produktů, které se mnohokrát objevily na olympijských stupních vítězů.
Firma také stihla za dobu své existence navázat několik důležitých partnerství, jako například s firmou Audi, či kanadským a americkým Alpine ski týmem. V roce 2004 si Spyder osvojila světová investiční skupina Apax Partners a v roce 2013 se Spyder stal členem skupiny ABG. Tato partnerství firmě umožňují dále se vyvíjet a rozšiřovat, David i jeho nejstarší syn Jake však nadále stojí v čele společnosti a snaží se naplňovat svou vizi, která vychází ze samotné lásky ke sportu, přičemž prioritou zůstává nadále výkon, móda, funkčnost a maximální zážitek.

www.spyder.com

Katalogy ke stažení