Schöffel

Schöffel
Schöffel

Schöffel = 200 let kvality

Schöffel obléká ty, kteří hledají zdravou rovnováhu mezi intenzivním pracovním životem a sportovním odpočinkem.

Příroda je místem, kde se baterie znovu nabijí a získají novou sílu, kde se objevují spolu se svými přáteli a rodinou. Schöffel produkty se řídí touto filozofií.

„Jsem venku“ znamená filozofii společnosti Schöffel, kdy při sportovním pohybu v přírodě má nositel funkčního oblečení na chvíli vypustit každodenní starosti. Cílem je cítit a vychutnávat si přírodu ve všech jejích aspektech - ale bez výkonnostního tlaku a soutěžního charakteru.

Mobilita, funkčnost a ochrana
Outdoorové a lyžařské oblečení Schöffel se zaměřuje na to, co muži a ženy skutečně potřebují „tam“: nejvyšší stupeň svobody pohybu, funkčnosti a ochrany za každého počasí.

Schöffel patří mezi přední výrobce lyžařského a outdoorového oblečení v německy mluvících zemích a také v širokých částech Evropy hraje vedoucí roli prémiové značky.

Schöffel je také hrdým partnerem mužského a lyžařského týmu Ski Austria v sezóně 2020/21, kam patří např. Vincent Kriechmayr, držitel malého křišťálového globu Světového poháru Super G, nebo vítězka světového poháru ve slalomu Katharina Liensberger či Marco Schwarz. A díky trvale voděodolnému a prodyšnému materiálu značky GORE-TEX je nejlepší lyžařský tým na světě optimálně oblečený za každého počasí. Se značkou GORE-TEX spolupracuje Schöffel více jak 40 let!