Letošní testování je za námi, děkujeme za vaši přízeň!

Je to teprve pár dní od poslední zastávky, ale už teď se nemůžeme dočkat příští zimní sezóny!

Rádi bychom vám poděkovali za vaše pozitivní ohlasy, jsme moc rádi, že se vám pozměněný koncept líbil, o testování lyží Dynastar byl obrovský zájem! Zároveň nás také velmi potěšila rekordní účast a počet výpůjček. Děkujeme!

Pojďme se nyní spolu ohlédnout za jednotlivými zastávkami:↓ ↓ ↓ 

V lednu jsme testování zahájili na Špičáku na Šumavě. Představili jsme vám nové partnery a nový koncept testování a těšili se ze zájmu o testování lyží Dynastar a to hlavně nových Speedzone!

V únoru jsme pokračovali v Říčkách v Orlických horách. Sluníčko sice nesvítilo, ale to vůbec nevadilo, energii jste totiž mohli načerpat ve stánku Isoline, kde pro vás připravili ochutnávku energetických a vitaminových nápojů.

Dále jsme se se stanovým městečkem přemístili do Rokytnice nad Jizerou v Krkonoších. O zábavu se opět postaral Jan Antonín Duchoslav alias „ Viki Cabadaj“, který se vžil do role moderátora, baviče a profesionála na selfíčka s fanoušky Sněženek a machrů.

Další zastávkou byl skiareál Červená Voda v Orlických horách, kde nás svou návštěvou potěšila žirafí rodina…a taky se ochutnávaly donuty!

Předposlední zastávkou byl skiareál Tanvaldský Špičák v Jizerských horách. Na Špičáku nás navštívil Daniel Honzig, vícenásobný mistr ČR v jízdě v boulích. Na této zastávce jste si také měli možnost zasoutěžit o jízdy s lyžařským instruktorem.

Letošní poslední testovačka se uskutečnila v Bílé v Beskydech. Dalo by se říct, že to nejlepší přišlo na konec – tato zastávka nás potěšila rekordním počtem výpůjček.

Ještě jednou děkujeme a příští rok ahoj!